Strona autora hitu wszech czasów
"Jesteś szalona"               

Wesela


Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Z naszej strony dokładamy wszelkich starań, aby cała uroczystość przebiegła w miłej atmosferze zabawy, od momentu wejścia gości do sali, aż do samego końca wesela.

Podczas osobistego spotkania przedstawiamy Państwu proponowany plan wesela, nad którym dyskutujemy i według którego będziemy prowadzili uroczystość. Omawiamy szczegóły dotyczące gości (wiek, teren geograficzny, pochodzenia, narodowość itp.). Nasz zespół ma bardzo szeroki repertuar muzyczny, profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie.

Repertuar wesela obejmuje zarówno utwory z lat 70. 80-tych, biesiadę, disco polo, muzykę cygańską, wschodnią (wesela prawosławne) jak i najnowsze utwory z list przebojów.
Zawsze mile widziane jest, kiedy klienci mówią jaki jest ich ulubiony typ muzyki, oraz jakie utwory chcieliby usłyszeć na swoim weselu. Repertuar dostosowujemy do bawiących się imprezowiczów . Na początku staramy się "wyczuć" jaki typ muzyki odpowiada bawiącym się gościom i podążając tym tropem, gramy to co się podoba, zapewniając świetną zabawę.Każdy z gości ma możliwość zamówienia ulubionego utworu i zadedykowania go wybranej osobie.

Zdajemy sobie sprawę, że każde wesele jest inne i ciężko jest wypisać po kolei co będzie się na nim odbywać, jednak skomponowaliśmy dla Państwa przykładowy plan wesela. Jest to lista podstawowych punktów głównych, na których opiera się wesele.

Przykładowy plan wesela:

-powitanie gości weselnych na sali

(wyjście z domu od Pani młodej-akordeon, tamburyn. Opcja)

-toast za zdrowie Młodej Pary
-posiłki umila nastrojowa muzyka
-pierwszy taniec Nowożeńców (piosenka do wyboru)
-tańce i zabawy podczas wesela
-biesiada z akordeonem
-oczepiny (dziesiątki konkursów do wyboru)
-tort weselny krojony przez Młodą Parę
-podziękowania składane przez "młodych" rodzicom


Oprawa muzyczna przez nas prezentowana jest w 100% profesjonalna. Nie mamy żadnych wątpliwości, że nasza muzyka będzie godna Państwa uroczystości i pozostanie miłym i niezapomnianym wspomnieniem wspaniale przeżytych chwil.

POLUB NAS NA FACEBOOKU
   NEWS // O NAS // TELEDYSKI // FOTO // WOKALISTKA // WESELA // PARTNERZY // WPISY FANÓW // KONTAKT
Copyright by MIRAGE (c) 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone!